Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

Saç ekimi fiyatı neye göre belirlenir

Anasayfa Saç Ekimi Saç ekimi fiyatı neye göre belirlenir

Saç Ekimi Maliyeti Neye Göre Değerlendirilmektedir?

Saç ekiminde net bir fiyat uygulaması söylemek pek mümkün değildir. Saç ekim merkezine ilk görüşmeye gittiğinizde uzmanınız size saç muayenesinden sonra yapılacak işlemler hakkında genel bir bilgi verir ve kaç seans gerekli, hangi yöntem uygulanacak, nasıl malzemeler kullanılacak, bu gibi konularda kesin bir netliğe ulaşıldıktan sonra size saç ekiminizin maliyeti hesaplanır ve söylenir.

Ek seans gerekli olup olmadığı saçınızın analizi yapıldıktan sonra belli olur ve kök alınacak bölgede yoğunluk az ise ek seans gerektirebilir bu da ek bir maliyet demektir. Saçınızın yoğunluğu çok ise tek seansta istenilen saç kökleri alınır saçsız bölgeye nakledilir, ek seans gerektirmez ve maliyeti çok daha düşük olur. Saçlı bölge çok fazla, saçsız bölge çok az ise bu noktada maliyet diğer saydıklarımız ile kıyaslanamayacak kadar az olur.

Hem işlem kısa sürer hem ek seans gerektirmez, bu sayede hem daha az maliyet hem daha az zaman harcamış olursunuz.

Pahalıya yapan saç ekim merkezi çok iyidir anlamına gelmemektedir. Bu nokta da en önemli olan uzmanın çok iyi ve geçerli referanslara sahip olmasıdır. Uzmanlar size zahmet vermeden ve belirlenmiş olan fiyat standardını aşmadan en iyi hizmeti vermelidir.

Kurumunuzu seçerken de çok titiz davranmalısınız. Saç ekimi basit bir işlem gibi düşünülebilir fakat hem yapılış aşaması hem de yapılan ortam gibi çok önemli hassasiyet gerektiren durumlar söz konusudur. Saç ekimi yapan kurumlar kesinlikle operasyonu ameliyat ortamında uygulamalı ve kullanılan malzemelerinde kişiye özel ve steril olmasına özen gösterilmelidir. Saç ekimi yapan uzmanı, saç ekimi merkezi veya saç ekimi yapan hastanelerin bu işi yapmak için izin belgeleri kesinlikle eksiksiz olmalı bu nokta da çok iyi araştırmalı ve dikkatli olmalısınız. Merdiven altı tabirli olan yerler size çok ucuza yapar ama izin belgeleri olmadan çok sağlıksız ortamlarda uygulama yapmaktadırlar. Lütfen bu gibi yerlere sakın aldanmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed