Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

Accent Prime

İçindekiler

Accent Prime Hakkında

Prosedür kişiden kişiye değişebilir ancak genel olarak;

Ortalama Yatış Süresi
Hastanede Yatış Süresi
Çalışma Süresi
Anestezi
İyileşme Süresi
-
-
1 Saat
-
-

Accent Prime Nedir?

Her insan kusursuz bir vücuda sahip olmak ister. Diyet ve zorlu egzersizlere ragmen bir türlü istediği forma giremez. Bu da kişinin kendini kötü hissetmesine ve sosyal yaşamından uzaklaşmasına neden olabilir.
Liposuction ve lipoliz gibi cerrahi uygulamalar gerek maliyet gerekse ameliyat sonrası istirahat gerektirdiğinden birçok kişi Ameliyatsız Vücut Şekillendirme yöntemlerini tercih ediyor.

Accent Prime, Yüz ve Vücut Şekillendirme+ Vücut Sıkılaştırma da çığır açan bir yenilikle ultrason ve radyofrekans teknolojilerinin kombine edildiği bir uygulamadır.
Ultrasonik ses dalgaları bölgesel yağ oranını azaltırken Radyo Frekans enerjisi ise cildi sıkılaştırmaya yardımcı oluyor.

Accent Prime Nasıl Yapılır?

Accent Prime, cilt sıkılaştırma, yağ azaltma ve vücut şekillendirme amacıyla kullanılan bir tıbbi cihazdır. İşlem, cilt altındaki dokuları radyofrekans ve ultrason enerjisi ile hedef alarak kolajen üretimini artırabilir, yağ hücrelerini hedef alabilir ve cildin sıkılaşmasını sağlayabilir. İşlem öncesi konsültasyon önemlidir, ve uygulama alanı ve işlem türüne göre işlem süresi ve seans sayısı değişebilir. İşlem sonrası bakım, cilt iyileşmesini ve sonuçların optimize edilmesini destekler. Accent Prime işlemi, bir sağlık uzmanı veya dermatolog gözetiminde yapılmalıdır.

Accent Prime Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Bölgesel fazlalıklar, cilt sarkmaları, selülit gibi farklı problemlere aynı seansta tedavi imkanı sunan Accent Prime, ilk seanstan itibaren cilt elastikiyetinde artış, bölgesel yağ oranında ve selülit görünümünde azalma 3 aya kadar iyileşerek artmaktadır. Ortalama 4 seans yeterlidir.Kişinin vücut yapısına göre 1 ya da2 seans daha uygulanabilir.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Accent Prime, radyofrekans enerjisi ile cilt altındaki kolajen üretimini artırır ve ultrason enerjisi ile yağ hücrelerini hedef alabilir. Bu işlem cilt sıkılaştırma, yağ azaltma ve vücut şekillendirme amaçlarına hizmet eder.
Accent Prime işlemi genellikle ağrısızdır veya çok az rahatsızlık yaratır. İşlem sırasında cilt soğutma teknolojileri kullanılarak rahat bir deneyim sağlanır.
İşlem sonrası genellikle hemen günlük aktivitelere dönülebilir. Ancak işlem sonrası ciltte hafif kızarıklık veya şişlik görülebilir, ancak bu genellikle kısa süre içinde geçer.