Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Modern teknoloji ve uzman doktorlarla donatılmış kliniğimizde, hastalarımıza kişiselleştirilmiş ve güvenilir sağlık hizmeti sunarak, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için yanınızdayız.
Neden Biz ?

Este Cerrahi, fonksiyonel ve doğal estetik plastik cerrahi uygulamaları, saç ekimi, medikal estetik konusunda hizmet veren özel bir markadır. Este Cerrahi’de güncel teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla öncelikle sağlık ve ardından estetik hizmeti sunulmaktadır.

Este Cerrahi olarak , saç ekimi ameliyatlı ve ameliyatsız estetik ve rekonstrüktif plastik cerrahi uygulamaları dermatoloji medikal estetik alanlarında sağlık personeli kadrosu ile memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında etik ilkeler ışığında hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Este Cerrahi’de gerçekleştirilen tüm uygulamalar, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah başta olmak üzere, anestezi uzmanı, medikal estetik uzmanı kontrolünde yapılmaktadır.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah
Op. Dr. Alp Aslan

Üyelikler:

Uluslararası Saç Ekimi Cerrahisi Derneği (ISHRS).
Avrupa Saç Ekimi Cerrahisi Derneği (ESHRS).
Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPCD)
Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD)

Eğitim:

Lisans: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1996
Uzmanlık: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2003

Profesyonel İlgi Alanları:

Saç Ekimi Cerrahisi.
Yüz Plastik Cerrahisi.
Kranyo-Maksilofasiyal Cerrahi.
Mikrocerrahi

Bilimsel Yayınlar, Araştırmalar, Kongreler:

1) Aslan A, Özkan AC, Aydın H, Koldaş T, Tunçer S. Dış diş protezinin tahrişinden ve nazolabial ada flepiyle rekonstrüksiyonundan kaynaklanan Orokutan fistül. Ann Plast Cerrahı. 2001 Temmuz; 47 (1): 95-6.

2) Emekli U, Arslan A, Onel D, Kesim SN Mandibulanın ekstra-eklemik ankilozu kemik greftlerinin olası bir şekilde göç etmesine neden olur. Ann Plast Cerrahı. 2003 Ekim; 51 (4): 435-6

3) Aydın A, Aslan A, Tuncer S. Sünnet ve replantasyona bağlı penis amputasyonu Plast Reconstr Surg. 2002 Ağustos

4) Emekli U, Aslan A, Onel D, Çizmeci O, Demiryont M. Koronoid sürecin Osteochondroma (Yakup hastalığı). J Ağız Diş Çene Cerrahisi. 2002 Kasım; 60 (11): 1354-6.

5) Çizmeci O, Aslan A, Onel D, Demiryont M. Mandibulada ameloblastik karsinomu: Olgu sunumu.Otolaryngol Baş Boyun Cerrahisi. 2004 Mayıs; 130 (5): 633-4.

6) Arinci A, Ademoğlu E, Aslan A, Mutlu Türkoğlu U, Karabulut AB, Karan A. Temporomandibular eklem hastalığının moleküler korelasyonları. Oral Cerrahi Oral Med Oral Dil ve Ağız Radyosu Endodu. 2005 Jun; 99 (6): 666-70.

7) Aslan A, Emekli U, Özden M.Ö., Bilgiç B, Kesim SN. Glenoid fossadaki osse hiperplazisi. Oral Cerrahi Oral Med Oral Dil ve Ağız Radyosu Endodu. 2006 Mar; 101 (3): e71-5.