Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

Soprano Ice Titanium

Anasayfa Ameliyatsız Estetik Teknolojik Uygulamalar Soprano Ice Titanium

İçindekiler

Soprano Ice Titanium Hakkında

Prosedür kişiden kişiye değişebilir ancak genel olarak;

Ortalama Yatış Süresi
Hastanede Yatış Süresi
Çalışma Süresi
Anestezi
İyileşme Süresi
-
-
1 Saat
-
-

Soprano Ice Titanium Nedir?

Alma Lasers tarafından geliştirilen son teknoloji Soprano Ice, yeni başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano Ice), lazer epilasyon cihazları hakkında bildiğiniz “acı-ağrı” kavramını tamamen değiştiriyor

Buz Lazer (Soprano Ice), cihazın başlığının derinizin üzerinde ütü yaparmış gibi hareketi ile yapılıyor. Uygulama öncesi cilde soğutucu jel sürülüyor. Bu da lazer epilasyonlarda görülen yanma ihtimali riskinin önüne geçiyor. Cihaz başlığı cilde temas ederek sanki masaj yaparmış gibi uygulanıyor. Genel olarak acı ve yanma hissi yaşanmasa da sadece kıl köklerinin çok yoğun olduğu ve kemikli bölgelerde hissediliyor. Yöntemin fark yaratan tarafıysa ten ve tüy rengi fark etmeden herkese uygulanabiliyor oluşu. Bunun yanında sadece kışın değil, yazın da uygulanabiliyor. Etkisi ilk iki seanstan itibaren görülse de tam anlamıyla altı ile sekiz seansta sonuç veriyor.

Soprano Ice Titanium Nasıl Yapılır?

Soprano Ice Titanium, lazer epilasyon işlemi olarak kullanılan bir tıbbi cihazdır ve istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azaltılması veya yok edilmesi amacıyla kullanılır. İşlem, cilt yüzeyini soğutarak rahat bir deneyim sunar ve lazer enerjisi ile tüy foliküllerini hedef alır. Entegre soğutma teknolojisi sayesinde daha az rahatsızlık ve acı hissi yaşanır. İşlem, farklı bölgelere uygulanabilir ve kişinin tüy yapısına göre seans sayısı ve işlem sıklığı belirlenir. İşlem sonrası bakım önerileri ve güneş korumasına dikkat etmek işlem sonuçlarını optimize eder. Soprano Ice Titanium, uzun vadeli sonuçlar sunar ve cilt üzerinde kalıcı tüy azaltma sağlar.

Soprano Ice Titanium Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Soprano Ice Titanium lazer epilasyon işlemi, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azaltılması veya yok edilmesi amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Kaç seansın gerektiği kişinin tüy yapısı, cilt tipi ve hedeflerine bağlı olarak değişir. Genellikle bir seri seans önerilir ve tüylerin büyüme döngüsünü hedef alarak işlemin etkili olabilmesi için seanslar arasında belirli bir süre geçmesi gerekebilir. İşlem sonrası seans sayısının belirlenmesi ve kişiye özel bir tedavi planı oluşturulması, bir tıbbi uzman veya lisanslı bir lazer teknisyeni ile konsültasyon yaparak gerçekleştirilir. İşlem sonucunda tüylerde belirgin bir azalma görülebilir, ancak kalıcı sonuçlar için tam bir tedavi serisi gerekebilir.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Soprano Ice sadece diot dalga boyunu kullanarak işlem yapar .Titanium ice ise 3 lazer dalga boyunu beraber kullanarak daha üstün sonuçlar vermektedir.

Soprano ice Titanium 4 mevsim yaz kış en bronz tende dahi yanık ve leke riski olmadan işlem yapar. İşlemden 1 hafta önce güneşlenmeyi kesmek ve güneşlendikten 1 hafta sonra lazere gelmek yeterlidir.

Tüyler bittikten sonra tekrar çıkma olasılığı genelde yoktur .Çok nadir durumlarda horman tedavisi gören ya da hormon bozukluğu olan kişilerde bir kısım geri dönüşler olabilir.