Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

Kimler saç ekimi yapabilirler ?

Anasayfa Saç Ekimi Kimler saç ekimi yapabilirler ?

Saç ekimi yapacak kişinin kesinlikle cerrah yani hekim olması gerekmektedir,bunun yanı sıra bu alanda uzmanlaşmış birikim ve tecrübeye donanıma sahip olan cerrahların yapacağı işlem hem kaliteli hem kesin çözüm teşkil edecektir dolayısıyla saç ekme işlemini yapacak kişilerin veya kurumların çok tecrübeli olması gerekiyor.Yıllarca bu işi yapmış deneyim sahibi kişilerin bu operasyonu yapması gerekiyor.

Saç ekme işlemi cilt cerrahisi olduğu için ve tabiki de cilt cerrahi işlemlerini en iyi yapan cerrahların plastik cerrahların olduğu gerçeği düşünülürse bu işlemleri plastik cerrahlarınyapması gerekiyor. Bugün piyasada üzülerek bildirmek durumundayız ki bu işi yapan diş doktorları, genel cerrahlar, ortopedisler vb. değişik dallarda bir çok insan var.

Saç ekimi merkezimize göre bu işi en iyi yapacak olan kişiler plastik cerrahlardır. Plastik cerrahlar dışında kimseye saç ektirmemenizi kesinlikle belirtmek isteriz.Saç ektirme işlemi çok önemli olduğu gibi karar aşaması cerrah seçme araştırma ve saç ekimi yapacak cerrahla olacak diyalogta önem teşkil eden diğer bir konudur.Bu sebepten dolayıdır ki sizi anlayabilecek ne istediğinizi size anlatabilecek bu konuda uzmanlaşmış ve deneyimi tecrübesi olan cerrahlar tercih etmenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed