Este Cerrahi – Op. Dr. Alp Aslan

DeAge EX

İçindekiler

DeAge EX Hakkında

Prosedür kişiden kişiye değişebilir ancak genel olarak;

Ortalama Yatış Süresi
Hastanede Yatış Süresi
Çalışma Süresi
Anestezi
İyileşme Süresi
-
-
-
-
-

DeAge EX Nedir?

Dermatolojik tedavilerde invaziv tedavilerin faydalarını sunabilen cerrahi işlem cihazları arayışı, uzun zamandır gündemde olan bir konudur. Bu çabanın bir parçası olarak, mikro iğne matrisi ile radyo frekansla yüz germe tedavi avantajlarını birleştiren MFRF (Minimal Fraksiyonel Radyo Frekans) adlı yeni bir konsept yaratılarak epidermisin ve dermisin problemlerinin giderilmesine çalışılmıştır.

Neden DeAge-EX?

NNFR (İğnesiz Yüzeyel Fraksiyonel RF) ve NFR
(İğneli Fraksiyonel RF) başlıkları ile iki adet farklı fraksiyonel RF teknolojisine sahiptir.
Yalıtılmış iğneler sayesinde epidermis’e zarar vermez,
iyileşme süresi kısadır.
Yüksek yoğunluklu enerjinin uygulanması yüksek frekansın uygulama süresini azaltır ve tedavi süresini çığır açıcı bir şekilde kısaltarak tedavinin etkisini arttır ve ağrıyı azaltır.
Hareketli iğne sistemi hem Otomatik modda hem de Manuel modda kullanılabilir. İğneler lezyon ve tedavi bölgesine bağlı olarak çeşitli tedavi yararları sağlar.
İğnelerin hareketini sağlayan güçlü motor sayesinde eğimli dermis bölgelerinde bile düzgün iğne girişi sağlar.
Dermis’te Koagülasyon oluşturmak amacıyla optimize edilen tedavi sayesinde boyun çizgileri, gülme çizgileri, dudak üstü kırışıklıkları gibi diğer cihazların tedavisinde zorlandığı durumlarda mükemmel etki gösterir.

Fraksiyonel RF

Yeni DeAge-EX bir Fraksiyonel RF cihazıdır ve MFRF adlı yeni konsepti içerir. Lazer tedavilerinin kısıtlı olarak etkileyebildiği dermis tabakasındaki çeşitli lezyonları çok iyi bir şekilde tedavi eder. Buna ek olarak, eksiksiz bir cilt bakım cihazıdır. Epidermise zarar vermeden dermiste koagülasyon yapar.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Altın iğneler cildin alt katmanlarına nüfuz ederek kolajen üretimini teşvik eder ve ciltteki elastikiyeti artırır. Bu, cildin sıkılaşmasını ve cilt problemlerinin iyileştirilmesini sağlar.
İşlem sırasında genellikle hafif bir acı veya rahatsızlık hissedilir. Ancak birçok klinikte uyuşturucu kremler veya lokal anestezikler kullanılır, bu da işlem sırasında ağrının azaltılmasına yardımcı olur.
İşlem sonrası ciltte kızarıklık, şişlik ve hassasiyet görülebilir. Ancak bu reaksiyonlar genellikle kısa süre içinde geçer. İşlem sonrası cilt bakımına dikkat etmek önemlidir ve güneş koruması kullanılmalıdır.